str_01 str_02 str_03 str_04
str_05 str_06 str_07 str_08 str_09 str_10 str_11 str_12              flaga Polski    flaga Wielkiej Brytani    tabliczki znamionowe na Google Plus!
str_15

Producent tabliczek firmowych – anodowanych i trawionych

Nasze produkty dzielimy na dwie podstawowe grupy


 

TABLICZKI ANODOWANE

 

TABLICZKI TRAWIONE
 

 
  Tabliczki wykonane są z blachy aluminiowej, której grubość mieści się przedziale od 0,4mm do 3mm. Tabliczki odznaczają się bardzo dużą trwałością, są odporne na zarysowania, warunki atmosferyczne, a także rozpuszczalniki, smary, roztwory kwasów i zasad itp. Mogą być wykonane w różnych kolorach. Gotowe tabliczki mają gładką powierzchnię i są bardzo estetyczne.   Tabliczki mogą być wykonane z blachy nierdzewnej, kwasoodpornej lub mosiądzu. Grubość blach mieści się przedziale od 0,4mm do 3mm. Tabliczki mogą być wykonane w różnych kolorach. Podczas procesu produkcji w blasze powstają zagłębienia w kształcie żądanej grafiki czy liter, które wypełnia się farbą. Na gotowych tabliczkach można wyczuć wspomniane zagłębienia. Tabliczki są bardzo trwałe i estetyczne.  

Wszystkie nasze tabliczki możemy wyposażyć w elementy dodatkowe takie jak taśma dwustronnie klejąca, folia ochronna, otwory w różnych kształtach i rozmiarach, zaokrąglone rogi itp.

Jeśli chcą Państwo otrzymać wycenę swojego projektu tabliczek opisowych lub od razu złożyć zamówienie zapraszamy do wypełnienia odpowiedniego formularza.

tabliczki anodowane tabliczki trawione
BACHEM
Zakład Produkcji Szyldów, Tablic, Tabliczek Znamionowych i Firmowych

 51-319 Wrocław, ul. Sycowska 6, tel./fax +48 071 345 65 44, tel. kom. +48 602 43 55 72, e-mail: biuro@tabliczkiznamionowe.pl 

 

spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer